De gratis Advertentie site van Eindhoven en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Eindhoven en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Autos
  3. Porsche
ID: 5809

Porsche Boxster 2.9 PDK 2009 Grijs

€33.000,00

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Masselink
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
De prachtige Porsche Boxster heb ik in Mei vorig jaar zelf geïmporteerd uit Duitsland rechtstreeks van de eigenaar. De onderhoudshistorie heb ik nagetrokken bij de Officiële Porsche dealer in Oldenburg waar de auto in onderhoud is geweest en ook door de Duitse eigenaar gekocht was. De auto heeft in Duitsland bij deze Porsche dealer een onderhoudsbeurt gehad bij 44.000 kilometer (factuur hiervan aanwezig). Daarna heb ik er dus ruim 6.000 km mee gereden. Voorlopig hoeft de auto dus nog geen onderhoud te hebben. Op 29 maart is de auto bij Porsche dealer Twente voor de APK geweest. Die is zonder problemen afgegeven voor weer een jaar (geldig tot 31 maart 2019). Ook heb ik bij deze officiële Porsche dealer een 93 punten Verkoop Keurings Rapport laten opstellen. Dit rapport is uiteraard ook in te zien. Al met al een supermooie Porsche Boxster, met weinig kilometers en volledige onderhoudshistorie.

In Nederland is er een volledig goedgekeurd SCM alarmsysteem opgebouwd door een gecertificeerd bedrijf. Dit is nodig om de auto tegen een redelijke prijs verzekerd te krijgen. Uiteraard is het officiële SCM certificaat bij de auto.

Waarom wil ik deze auto dan toch verkopen? Ons doel was met deze auto een mooie roadtrip door Spanje te maken. Dat hebben we gedaan. Ook hebben we afgelopen zomer en najaar in Nederland nog heerlijk genoten van deze auto. Nu wordt het tijd voor iets anders.

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy